Šablony a doplňky pro AlbumMaker

EASY a PROFI šablony

Pro snadnou a rychlou tvorbu jedním tahem myší jsme pro Vás připravili EASY šablony a PROFI šablony. Pokud již máte od nás nainstalovánu nějakou předchozí verzi programu než je určitě bude nejjednodušší a nejlepší si zde stáhnout novou aktuální verzi programu. Aktuální verze programu najdete na stránce AlbumMaker.

Co jsou EASY ŠABLONY?

Jednoduché předem předpřipravené vzory, které jsou neměné. Velmi usnadní a urychlí vaši tvorbu. Jedním tahem myši do nich nahrajete Vaše fotky a tvoříte jako skutečný profesionál, bez obav, že si nechtěně obrázky na stranách posunete.

Co jsou PROFI ŠABLONY?

Jsou obsahově stejné jako EASY šablony, ale můžete je kompletně měnit. Jsou to vzory, které můžete využít jen jako základ a dále zcela přizpůsobit Vašim představám.

 

Doplňkové balíčky

Doplňkové balíčky jsou určené především pro verzi základní, rozšířenou a starší verze programu, do kterých pomocí balíčků doinstalujete nová pozadí, klipárty, vzory šablon. Pro podrobnější vysvětlení jak nainstalovat nové balíčky můžete využít naše videokurzy (videokurz č. 7. Nové produkty).

Stahnout balíček klipártů a pozadí můžete zde: